Orijinal Adı
After Life
Vizyon Tarihi
08.03.2019
Ülke
Tür
After Life Konusu

Tüm dünyada tanınan ünlü komedyen Ricky Gervais kendi yazdığı ve başrolünde yer aldığı After Life ile ekranlarda yer almaya başladı. Netflix üzerinden tüm dünyada yayınlanan diziden önce de Ricky Gervais ve Netflix'in ortak yapımlarına şahit olduk. 2012 yılında yayınlanan Derek, Ricky Gervais: Humanity bu örneklerden sadece bir kaçı. 2018 yılı yapımı Humanity'den hemen bir yıl sonra After Life ile işbirliklerini sürdürdüler.

8 Mart'ta izleyicisi ile buluşan After Life'da, eşi Lisa'yı kaybeden Tony'nin yaşantısı anlatılıyor. Eşinin ölümünden sonra hayata küsen ve her istediğini yapmaya başlayan Tony'de Ricky Gervais 'in sert mizacını da görüyoruz. Yönetmen koltuğunda da oturan Gervais, dışında oyuncu kadrosunda, Tony Way , David Bradley , Ashley Jensen gibi isimler var.

After Life Oyuncuları ve Karakterleri

Tony - Ricky Gervais

Tony eşinin ölümünden sonra hayata karşı daha acımasız olur. Artık kaybedeceği hiç bir şey olmadığını düşündüğü için aklına gelen her sözü söylemeye ve yapmaya başlar. Tony'nin geçmiş anılarına yapılan yolculuklarda eşiyle çok eğlenceli ve çıkarsız bir ilişkiye shaip olduklarını görüyoruz. Tony bu yüzden eşi kanserden ölünce hayata karşı duruşunu değiştirir. Pek çok kez intiharı düşünür fakat köpeğine duyduğu sevgi vazgeçmesine neden olur.

Anne - Penelope Wilton

Anne Tony gibi eşini kaybetmiş bir kadın. Tony gibi o da sürekli eşini mezarda ziyaret ediyor ve Tony ile böyle tanışıyorlar.

 

After Life

After Life Yorumları

After Life Fragmanı