Bu başlık altında henüz bir paylaşım bulunmuyor.
İlk paylaşım senden olsun!
Orijinal Adı
Insatiable
Vizyon Tarihi
10.08.2018
Ülke
ABD
Insatiable Konusu

12 bölümden oluşan komedi dizisi Insatiable'nin ilk bölümü 10 Ağustos 2018 tarihinde Netflix üzerinden yayınlandı. Dizinin yaratıcısı Dexter 'dan tanıdığımız Lauren Gussis .

Dizi henüz yayınlanmadan fragman yayınlanmışken çeşitli tartışmalara yol açtı. Yayınlanmaması için çeşitli kampanyalar yapıldı. Dizinin ana karakteri olan Patty Bladell şişman bir genç kızıdr. Bir gün evsiz bir adamın kilolarıyla dalga geçmesi yüzünden kavga eder ve çenesi kırılır. Çenesi kırıldığı için aylarca sıvıyla beslenir. Bu süreçte tüm fazla kilolarından kurtulur.

Patty artık herkesin beğendiği bir genç kız olmuştur. Fakat kavga ettiği evsizle başı hala derttedir. Adam dava açmıştır ve Patty ve ailesinin davayı karşılayacak gücü yoktur. Avukat Bob Armstrong ise kariyerinde büyük bir düşüş yaşamaktadır. Bu ikilinin hayatı davayla birlikte kesişir. Bob hem davayı kazanmayı hem de bir anda güzelleşen genç kızı güzellik kraliçesi seçtirmeyi hedefler. Bob aynı zamanda güzellik kraliçesi koçluğu yapmaktadır. Fakat işler istediği gibi yolunda gitmez.

Dizinin başrollerinde Debby Ryan , Dallas Roberts yer alıyor.

Insatiable Oyuncuları ve Karakterleri

Patty Bladell - Debby Ryan

Patty küçüklüğünden itibaren fazla kilolarla mücadele etmektedir. Bu yüzden okulda ve pek çok yerde zorbalığa uğrar. Yaşadığı bir olaydan sonra tüm fazla kilolarından kurtularak, bambaşka bir genç kıza dönüşür. Şimdi tek amacı kendisine kötü davranan herkesten intikam almaktır. Fakat uğraşması gereken bir dava ve içinde hala eski zamanlarından kalan yeme alışkanlığı bulunur.

Bob Armstrong - Dallas Roberts

Bob bir savunma avukatı ve aynı zamanda güzellik kraliçesi koçluğu yapmaktadır. Yaşadığı kötü olaylar yüzünden kariyeri sallantıdadır. Savunma avukatı olarak Patty'nin davasına atanınca farklı planlar yapmaya başlar. Hem davayı kazanmak hem de Patty'i güzellik kraliçesi yapmak en büyük hedfi olmuştur. Üstelik kendisi de eskiden fazla kiloları yüzünden dalga geçilen bir çocukluğa sahiptir. Bu nedenle Patty ile aralarında bir bağ oluşur.

 

Bu başlık altında henüz bir paylaşım bulunmuyor.
İlk paylaşım senden olsun!
Insatiable
Takipçisi yok!
Takip Et