Turkish’i Dondurma

Türk İşi Dondurma 15 Mart 2019 tarihinde vizyona girecek. Yönetmenliğini Sarıkamış Çocukları, Ayla, Müslüm gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan Can Ulkay yapmıştır. Yapımcılığını aynı şekilde Ayla ve Müslüm'ün yapımcısı olan Mustafa Uslu yapmıştır. Başrollerde Ali Atay, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil gibi isimler yer alıyor. Film Çanakkale Savaşı yaşanırken Avustralya'da dondurmacılık yapan iki Türk'ün hikayesini anlatıyor. Ülkelerini dönerek savaşmak isteyen iki gence izin verilmez ve onlarda ülkeri için Avustralya'da mücadele etmeye başlar.

Mucize 2 Aşk

Mucize 2, Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmenlğinde aynı isimli filmin ikincisidir. Mert Turak, Fikret Kuşkan, Erdal Özyağcılar gibi isimlerin yer aldığı filmde, ilk film Mucize'de hikayesi başlayan Aziz'in hayatının devamı anlatılıyor.

Karakomik Filmler

Karakomik Filmler 2 Arada Cem Yılmaz'ın yönetmen ve başrol olduğu 3029 yapımı filmdir. 18 Ekim 2019 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Kapı

Yönetmenliğini Nihat Durak'ın yaptığı Kapı filmi 12 Nisan tarihinde vizyona girecek. Başrolde uzun süredir televizyon ve sinemadan uzak duran Kadir İnanır var. İnanır'a Vahide Perçin, Erdal Beşikçioğlu, Timur Acar gibi isimler eşlik ediyor.