Yazın son ve belki de en güzel ayına girmek üzereyiz. Baharla birlikte dizi ve film dünyasında da hareketlenme başlaması beklenir. Son yıllarda hayatımıza hızla giren Netflix sadece kış aylarında değil her ay orijinal ve lisanslı içerikleri ile sinema ve dizi dünyasına yön vermeye devam ediyor. Ağutos'un açıklanan içerikleri de bizleri heyecanlandırmaya yetti.

Çelik Adam

Ağustos'un ilk gününe şahane bir lisanslı filmle giriş yapılıyor. Başrollerinde Henry Cavill , Amy Adams , Michael Shannon , Kevin Costner gibi yıldızların yer aldığı yapım 2013 yılında vizyona girmiş ve 668 milyon dolar gişe hasılatı yapmıştır. Filmin yönetmenliğini Zack Snyder üstlenmiştir.

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği , Yüzüklerin Efendisi: İki Kule , Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü

Sonunda gelmiş geçmiş en iyi film serilerinden biri olan Yüzüklerin Efendisi serisini yeniden ve yeniden izlemek Netflix kalitesiyle mümkün. 1 Ağustos'tan itibaren kullanıclar bu lisanslı üçlemeyi izleyebilecek.

Harika Kadın

2017 yılının şüphesiz en iyi yapımlarından biri olan Wonder Woman 1 Ağustos'ta Netflix'te. İzlemeyenler veya yeniden izlemek isteyenler hiç film arama zahmetine girmeden açıp izlenilesi yapımlardan. Başrollerde Gal Gadot ve Chris Pine 'ın yer aldığı yapımı Patty Jenkins yönetti. Filmin tüm dünya hasılatı 821,8 milyon dolar.

Derry Girls

Komedi türündeki Derry Girls ikinci sezonuyla 2 Ağustos'tan itibaren Netflix'te.

Thor: Ragnarok

Yeni içerikler açıklanırken Marvel Studios yapımı olmazsa olmazdır. 3 Ağustos'ta Marvel dünyasının en sempatik ve yakışıklı karakterlerinden biri olan Thor'u izleyebiliriz. Film vizyona girdiği 2017 yılında 854 milyon dolar hasılatıyla en çok izlenen yapımlardan olmuştu. Başrollerde Chris Hemsworth 'e, Tessa Thompson , Cate Blanchett , Taika Waititi , Tom Hiddleston , Idris Elba , Anthony Hopkins , Mark Ruffalo gibi isimler eşlik ediyor.

Glow

Netflix'te en sevdiklerimiz arasında yer alan Glow, 3 sezonuyla 9 Ağustos'ta geliyor ve hasret bitiyor. 2017 yılında ilk bölümü yayınlanan Glow Netflix'in orijinal içeriklerinden.

Mindhunter

1970'li yılların sonuna doğru iki FBI ajanının suçlu psikolojisini araştırırken bir sürü canice çocuk cinayeti ile karşı karşıya kalır. Yapımcılar arasında usta yönetmen David Fincher 'ın yer aldığı orijinal içerik ilk olarak 2017 yılında yayınlandı. İki yıldır dizinin yeni soznunu beklerken 19 Ağustos yayın tarihi açıklanınca sonunda dedik.

Soysuzlar Çetesi

Soysuzlar Çetesi'ni izlememiş biri kendini sinemasever diye adlandırmamalı. İkinci Dünya Savaşı ile ilgili en farklı yapımlardan biri olup, yıldız kadrosuyla da dikkat çekmişti. Quentin Tarantino tarafından yazılıp yönetilen film 2009 yılında vizyona girmiş ve 318 milyon dolardan fazla hasılat elde etmiştir. Başrollerde Brad Pitt , Michael Fassbender , Christoph Waltz , Diane Kruger gibi yıldız isimler yer alıyor. Lisanslı filmi 16 Ağustos'tan itibaren Netflix'ten de izleyebiliriz.

Yeşil Dev-Hulk 2

Marvel Studios 'un asi çocuğu Hulk'a bu yapımda Edward Norton can verdi. Liv Tyler , Tim Roth 'un eşlik ettiği yapım vizyona girdiği 2008 yılında 263.4 milyon dolar hasılat elde etti.

O

700.4 milyon dolar hasılatıyla 2017 yılının en çok izlenen ve konuşulan yapımlarından olan, Stephen King 'in aynı adlı romanından uyarlama  film 26 Ağustos'ta Netflix'te. Korktuğu için izleyemeyenler bu sefer kaçırmayın.

Siyah Kristal: Direniş Çağı

Senenin ve Netflix 'in en merak edilen yapımı için son sayım başladı. 30 Ağustos'ta ilk sezon geliyor. Başrollerde Taron Egerton , Anya Taylor-Joy , Helena Bonham Carter , Theo James , Mark Strong , Toby Jones , Alicia Vikander , Nathalie Emmanuel , Lena Headey , Natalie Dormer gibi şahane isimleri görmemeiz bile heyecanlanmamıza yetmişti. Üstelik şahane fragmanı da eklenince heyecanımız katlanmıştı.