Koskoca yazı devirmemize ve senenin en güzel ayına girmemize çok az kaldı. Sonbaharın ilk ayında Netflix yine şahane yapımlarla evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Eylül ayının içerikleri şu şekilde:

Gerçek Kötüler - 1 EYLÜL

Filmin kadrosu yıldızlar geçidi gibi. Margot Robbie , Jared Leto , Will Smith gibi isimler yer alıyor. Sadece Harley Quinn için bile izlemeye değer.

The Originals - 1 EYLÜL

Vampir Günlükleri hayranlarının yakından takip ettiği dizinin 5. sezonu Eylül'ün ilk günü Netflix'de.

Better Call Saul - 1 EYLÜL

Breaking Bad ile ilgili son zamanlrda çok güzel haberler aldık. El Camino: Bir Breaking Bad Filmi nin fragmanı yayınlandı. Dizinin öncesini anlatan Better Call Saul'un 4 sezonu da Netflix'e gelince keyfimiz daha da katlandı.

Elite - 6 EYLÜL

İlk çıktığında heyecan yaratan dizinin 2. sezonu da geliyor. Ölen arkadaşlarının ardından birinin daha kaybolmasıyla işler kızışıyor. Yeni gelenler dengeleri alt üst ediyor.

fragman

Super 8 - 15 EYLÜL

J. J. Abrams ve Steven Spielberg ortaklığında şahane bir bilim kurgu yapımı. 2011 yapımı filmi 15 Eylül'den sonra Netflix kalitesiyle izleyeceğiz.

Disenchantment - 20 EYLÜL

fragman

Prenses Bean sevdikleri için yapabileceklerini bir kez daha gösteriyor. Arkadaşı için cehenneme gidecek kadar gözü kara olan prenses, aynı zamanda kaderiyle de yüzleşecek.

Between Two Ferns: The Movie- 20 EYLÜL

Sunucu Zach Galifianakis ve çok ünlü konuklarıyla iki eğrelti otu arasında müthiş sohbetleri kaçırmayın deriz.

The Politician - 27 EYLÜL

Gwyneth Paltrow 'u Pepper Potts rolü dışında görmeyi özleyenler için The Politician 27 Eylül'de Netflix'de. Filmde Payton isimli gencin ABD başkanı olma hayali ve yaşadığı olaylar anlatılıyor.

fragman