Yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Quentin Tarantino'nun olduğu 2019 yılının en merak edilen yapımı Once Upon A Time in Hollywood filminin posteri paylaşıldı.

Filmin başrollerinde Brad Pitt, Leonardo DiCaprio ve Margot Robbie yer alıyor. Aynı zamanda Dakota Fanning , Al Pacino, Emile Hirsch, Tim Roth, Kurt Russell, Michael Madsen, Lena Dunham gibi isimlerde yapımda yer alıyor.

Film aynı zamanda bir dönem filmi. 1969 yılında Hollywood'da geçiyor. Bir aktörün yükselme ve yıldız olma hayalinden yola çıkıyor. Aktörün dublörünün de aynı hayale sahip olmasıyla olaylar gelişiyor.

Filmin konusu aynı zamanda tarihte yaşanmış gerçek bir olaya da dayandırılıyor. Ünlü yönetmen Roman Polanski'nin eşi Sharon Tate'in kendi evinde ölüdürülmesi de filmde yer alıyor. Bilindiği gibi Sharon Tate hamileyken kendi evinde arkadaşlarıyla birlikte, Charles Manson müritleri tarafından acımasızca öldürülmüştür. Bu sırada Roman Polanski bir film projesi için yurt dışındadır. Filmde Sharon Tate karakterini Margot Robbie canlandırmıştır.

Filmin ülkemizde 23 Ağustos 2019 yılında vizyona girmesi bekleniyor.