Netflix gerek orijinal içeriklerine gerekse, lisanslı içeriklerine her ay bir yenisini eklemeye devam ediyor. Diğer taraftan Black Mirror , Dark , Stranger Things gibi çok sevilen dizilerin yeni sezonları ile geri dönüyor. Haziran ayı ile birlikte yeni takvimde açıklandı. 

Black Mirror

Netflix'in en beğenilen yapımlarından olan Black Mirror uzun bir aradan sonra 5. sezonuyla 5 Haziran'da izleyicis,yle buluşacak. Diğer sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da teknoloji ve toplum, birey ilişkisine değiniliyor. Sezonun en büyük sürprizi ise Miley Cyrus 'un başrolde yer aldığı Rachel, Jack ve Ashley bölümü.

I Am Mother

Oscar'lı oyuncu Hilary Swank 'ın başrolde yer aldığı yapım ayın en merak edilen orijinal filmiçeriklerinden biri. Yapay zeka ve insan ilişkisini konu alan yapım farklı senaryosuyla dikkat çekiyor. Distopya niteliğinde sayılabilecek yapımın diğer başrolünde droidler yer alıyor. Film 7 Hairan'dan itibaren Netflix kullanıcıları tarafından izlenebilir.

Murder Mystery

14 Haziranda izleyiciyle buluşacak olan film, Jennifer Aniston ile Netflix'in ilk ortaklığı olma özelliğini taşıyor. Aniston'a eşlik eden isim Adam Sandler . Film evli bir çiftin bir tatil sırasında şahit olduğu cinayet yüzünden yaşadıklarını anlatıyor.

Dark

İlk sezonu çok beğenilen Netflix'in en karanlık ve bilim kurgu dozu yüksek orijinallerinden Dark, 21 Haziran'da merak edilen 2. sezonuyla yayında. Winden halkının yaşadfığı gizem ikinci sezonda katlanarak büyüyecek gibi. Yayınlanan sezon fragmanlarında işlerin çok karıştığı görünüyor. Kullanıcılara tavsiyemiz ilk sezonu tekrar gözden geçirmeleri yönünde.

Jessica Jones

İptal oldu olmadı derken 3. sezonun Haziran ayında başlayacağı duyuruldu. Jessica Jones yeni maceralarıyla hayranlarıyla tekrar buluşuyor. Fakat Netflix'in dizinin hayranlara bir de kötü haberi var. 3. sezon aynı zamanda final sezonu olacak.

Tales of the City

Laura Linney , Ellen Page gibi isimlerin yer aldığı film 7 Haziran'dan itibaren yayında. Filmin ana karakteri Mary Ann'in geçmiş yaşantısına geri dönüşü anlatılıyor. Sıcacık bir dostluk hikayesi..

Elisa & Marcela

Biyografi film tutkunları için Haziran ayında şahane bir film var. 1900'lü yıllarda İspanya'da geçen film Elisa ve Marcela'nın gerçek olaylara dayanan hikayesini anlatıyor. Birbirini seven iki kadının aşkı için yaptıklarının anlatıldığı yapım, aynı zamanda siyah beyaz olmasıyla dikkat çekiyor.

Haziran ayının lisanslı film sürprizi ise Harry Potter serisi. Hala tüm zamanların en çok izlenen yapımlarından biri olan yapımın tüm filmleri 1 Haziran tarihinden itibaren izlenebilir. 90'lı yıllarda doğan her çocuğun bildiği yapım yeni nesil içinde bir kült olabilir.