NetflixTemmuz ayında yeni içeriklerini ve merakla beklenen yapımların devamını yayınlamaya devam ediyor. Tüm dünyada merakla beklenen bilim kurgu dizisi Stranger Things , büyük bir hayran kitlesi elde eden La Casa De Papel gibi yapımlar yeni sezonlarıyla geri dönüyor. Sizler için Temmuz ayının en iyi içeriklerini derledik. Keyifli okumalar ve seyirler..

La Casa De Papel

19 Temmuz tarihinde 3. sezonuyla devam edecek olan yapım bu sefer ekipten birini kurtarmaya çalışırken, diğer yandan yeni hedeflerini soyma planlarını hayata geçirir.

Stranger Things

80'li yılların atmosferiyle müthiş bir iki sezon geçiren Stranger Things dizisi, 85 yazıyla hikayesine devam etmeye hazırlanıyor. Kasaba halkı ve ekip yepyeni maceralara atılırken, gizemli varlıklar ve olaylara karşı mücadele ediyorlar. 3. sezon 4 Temmuz'dan itibaren yayında.

Queer Eye

Tan, Antoni, Bobby, Jonathan, Karamo'nun hikayesi 19 Temmuz'dan itibaren 4. sezonla devam ediyor. Yepyeni ve umut verici başlangıçlara hazır olun.

You Me Her

Alışılagelmişin dışında bir ilişkiyi konu edinen yapım, tüm farklılığıyla 4. sezonunda geri dönüyor. Izzy, Jack ve Emma ilişkisi ve yeni hayatları 12 Temmuz'dan itibaren izlenebilir.

The Red Sea Diving Resort

Başrollerde Chris Evans , Michiel Huisman , Ben Kingsley gibi isimlerin yer aldığı yapım, bir Mossad ajanı ve gizli görevini anlatıyor. Gizli görev mültecileri gizlice İsrail'e taşımak.

Temmuz'da aynı zamanda Suits , Kader Ajanları , Orange is the new Black gibi tanınmış yapımları da izleyebilirsiniz.