Orijinal Adı
You
Vizyon Tarihi
09.09.2018
Ülke
ABD
Tür
You Konusu

İlk bölümünün 9 Eylül 2018 tarihinde dünyada büyük bir kitleye ulaşabilmiş platform olan Netflix de yayınlandığı dizinin geliştirme kısmında Greg Berlanti ve Sera Gamble isimleri karşımıza çıkıyor. Psikoljik etmenlerle gerilim tarzını iyi bir şekilde vurgulayan dizinin ilk bölümünden sonra seyirciyi çeken bir tarafı bulunuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise 2007 yılında televizyonda yayınlanan ve 2012 yılında sona eren Dedikoducu Kız dizisinin Dan Humphrey'i Penn Badgley henüz daha çok yeni tanınan Elizabeth Lail yine Pretty Little Liars adlı diziden tanıdığımız Shay Mitchell, aslında bir çok oyuncuyla bir çok yapımda yer alan Ambyr Childers gibi isimler yer alıyor. 1. sezonu yayınlandıktan sonra ara verilen dizinin 2. sezonunun da hazırlıklarına başlandığı ve yeni isimlerin diziye dahil olacağı açıklandı. Dizi Joe Goldberg adlı bir kitapevinde çalışan genç adamın hikayeleri üzerine konu alıyor.

You Oyuncuları ve Karakterleri

Joe Goldberg- Penn Badgley

Joe oldukça entelektüel ve çok fazla kitap okumuş ve okuyan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Bir gün kitapevine gelen, Candace Stone'u görür ve ilk görüşte ona aşık olur. Ancak Joe'nun karmaşık ruh halleri ve güven problemi vardır. 

Candece Stone- Elizabeth Lail

Güzel üniversite öğrencisi ve sağlıklı olmayan ilişkiler yaşayan ve en büyük hayali yazar olmak olan Candece, Joe ile karşılaştıktan sonra tüm hayatı tepetaklak değişmiştir. Joe'nun kendisini takıntı haline getirdiğinden ve onu sürekli takip ettiğinden habersiz bu kültür seviyesi yüksek delikanlı Joe ile aşk yaşayacak ve sonu mutlu bitmeyecektir. 

You

You Yorumları

You Fragmanı