Ashton Kutcher - Mila Kunis

Çift That '70s Show 'da tanışmış fakat yıllar sonra birlikte olmaya başlamışlardır. Mila Kunis dizide oynayabilmek için 16 yaşında olmasına rağmen, 18 yaşında olduğuna dair yalan söylemiş ve rolü kapmış. Ashton ile set aralarında ödev yaparlarmış. Çift yıllar sonra tekrar görüşüp aşık olmuşlar ve şuan iki çocukları bulunuyor.

Michael Fassbender - Alicia Vikander

Ünlü çift The Light Between Oceans Friday filminin setinde tanışlar ve 2017 yılında evlendiler.

Angelina Jolie - Brad Pitt

Bay & Bayan Smith filminin setinde yakınlaşan ünlü oyuncular o dönem Brad Pitt'in Jennifer Aniston ile evli olması nedeniyle ilişkilerini reddetmiştir. Fakat ikili boşandıktan hemen sonra birlikte görülmeye başlamışlardır. Çiftin Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Vivenne ve Knox isimli üç evlatlık üç öz çocukları bulunuyor. 2015 yılında evlenmişler fakat bir yıl sonra boşanma kararı almışlardır.

 

Johnny Depp - Amber Heard

The Rum Diary filminde aşık olmuşlar ve 2015 yılında evlenmişlerdir. Fakat sadece bir yıl sonra Amber Heard şiddet gördüğünü iddia ederek boşanma davası açmıştır. Boşanma ve beraberinde yaşananlar Jojnny Depp'in kariyerine ciddi zarar vermiştir.

 

Jennifer Garner - Ben Affleck

2001 yılında Pearl Harbor filminin setinde tanışmışlardır. 2005 yılında evlenmişler Violet, Seraphina ve Samuel isimli üç çocukları olmuşturç Fakat 2015 yılında boşanma kararı almışlardır.

Alexis Bledel - Vincent Kartheiser

Mad Men dizisinde tanıştıktan sonra 2014 yılında evlenmişlerdir.