Henüz hayatının, kariyerinin başlarındayken aramızdan ayrılan 8 ünlü ismi listeledik. Trafik kazası, uyuşturuc, intihar ünlü isimlerin ölüm sebeplerinin başında geliyor. Aralarında ün ve şöhretin verdiği baskıya dayanamayıp, uyışturucu ve alkol yüzünden intihara sürüklenenlerde var.

Heath Ledger

Listenin başında henüz 29 yaşındayken aramızdan ayrılan Joker karakteriyle devleşen Heath Ledger var. Öldükten sonra Oscar alan oyuncunun ölümünün kalp durması sonucu olduğu belirlenmiştir. Ölümünün nedeni, intihar mı yoksa ihmal mi olduğu hiç belirlenemedi.

River Phoenix

23 yaşındayken aşırı dozdan ölen River, kendi gibi ünlü bir oyuncu olan Joaquin Phoenix'in kardeşidir. Johnny Depp'in sahibi olduğu barda aşırı doz uyuşturucu almış ve 31 Ekim 1993 tarihinde aramızdan ayrılmıştır. Indiana Jones serisi ile yıldızı parlamıştır.

Marilyn Monroe

Sinema tarihinin en güzel kadınlarından biri olan Marilyn Monroe 1962 yılında henüz 36 yaşındayken, yüksek doz ilaç alımına bağlı intihardan hayatını kaybetmiştir. Her yaptığı hala konuşulan Monroe çalkantılı yaşantısı, özel hayatı nedeniyle ölümünün şaibeli olduğu isimlerden. Hala ölümünün intihar mı yoksa cinayet mi olduğuna dair komplo teorileri bulunuyor.

James Dean

Sinemanın asi, yakışıklı yıldızı. Henüz 24 yaşındayken aracıyla trafik kazası yapmış ve hayatını kaybetmiştir. Genç yaşına, kısa süreli kariyerine rağmen idol olmuş, günümüzde dahi takip edilen yıldızlardan olmuştur.

Kerim Tekin

Ülkemizden hayatını trafik kazasında kaybeden genç yeteneklerden biri de Kerim Tekin. 23 yaşındayken bir konser sonrası aracıyla karıştığı kazada hayatını kaybetmiştir. Kerim Teklin genç yaşına, kısa kariyerine rağmen hala şarkıları dinleniyor.

Amy Winehouse

28 yaşında evinde ölü halde bulunan Amy Winehouse'un ölüm nedeniyle ilgili hala kesin bir bilgi yoktur. İntihar en çok konuşulanlar arasında yer alır. Uyuşturuc, alko, aneroksiya ile mücadele eden şarkıcı kısa kariyerine rağmen müzik dünyasının unutulmazları arasında yer alır.

Kurt Cobain

27 yaşındayken evine gelen elektrikçi tarafından ölü bulunan Cobain, pompalı tüfekle intihar etmiştir. Ardında bir intihar mektubu bırakmıştır. Fakat hayranları ölümünün imtihar değil cinayet olduğunu öne sürer.

Kazım Koyuncu

33 yaşındayken akciğer kanseri yüzünden hayatını kaybetmiştir. Karadeniz müziğini kendine has üslubuyla yorumlayan müzisyen, ardında unutulmaz şarkılar, türküler bıraktı.