Son yılların en güzel, en yetenekli oyunculardan Margot Robbie hakkında bilinmeyenleri derledik.

2013 yılı yapımı olan Para Avcısı filmiyle yıldızı parlayan Margot Robbie 2 Temmuz 1990 yılında doğmuştur. Yani bir yengeç kadını. Avustralya'da dünyaya gelmiş, 2011 yılında ABD'ye taşınmıştır.

.

Amerikan yapımı filmlerle ünlenmiş olsa da, aslında ülkesinde ünlü bir yüzdür. Avustralya'da oyunculuk eğitimi aldıktan sonra reklam ve dizlerde yer almıştır. Daha sonra şansını Hollywood'da denemek için Amerika'ya taşınmış ve çok geçmeden şansı dönmüştür. Aslında buna şans denemez. Ülkesinde elde ettiği ünün de yardımıyla ilk Amerikan yapımı projesi olan Pan Am adlı dizide yer almıştır. Çok geçmeden 2013 yılında sırasıyla Zamanda Aşk ve Para Avcısı filmlerinde yer almıştır. Daha sonra kariyeri hızla yükselmiştir.

Harley Quinn rolü ile artık tüm dünyanın tanınan yıldızlarından biri olmayı başarmıştır. Üstelik Harley Quinn rolü için seçmelere bile gitmemiştir. Çünkü rol yazıldıktan sonra akla gelen tek isim olmuştur. Küçükken annesi trapezci olması için kursa vermiş ve sertifika almasını sağlamıştır. O yüzden Ben, Tonya filminde zorlanmamıştır.

Ülkesinde hokey olmasa da büyük bir hokey hayranı ve amatör oyuncusu. Aynı zamanda hobi amaçlı dövmeler yapmaya bayılıyor. Hatta rol arkadaşı Cara Delevingne'a bir dövme yapmıştır.

Oyunculuğuyla ve güzelliğyle bir yıldız olmadan önce garsonluk yapmıştır. Yerinde duramayan güzel yıldız, çok yeme ve içmesine rağmen muhteşem fiziğini sporla arasının çok iyi olmasına borçlu. Hokey ve trapez dışında, rüzgar sörfü, motorsiklet, kayak gibi farklı dallarla ilgileniyor.