Bu başlık altında henüz bir paylaşım bulunmuyor.
İlk paylaşım senden olsun!
Orijinal Adı
Dead Scared
Adı
İntihar Okulu
Konu

Genç ve güzel bir kadın kendisini yaktıktan sonra alevler içinde Cambridge Üniversitesi’nin tarihî yemek salonuna girer. Üniversitede sıra dışı ve korkunç bir şekilde intihar eden pek çok kız öğrencinin sonuncusudur. Bu durum Londra Polisi’nin dikkatini çeker ve intiharlar arasında bir bağlantı olup olmadığını araştırmaya koyulurlar. İntihar eden genç kadınların çoğu kendilerini öldürmeden kısa bir süre önce kâbuslar gördüklerinden ve uykularında tecavüze uğradıklarına inandıklarından bahsetmişlerdir.

Hassas ve depresyona yatkın bir üniversite öğrencisi rolüne bürünen genç dedektif Lacey Flint üniversitede neler olup bittiğini araştırması için Cambridge’e gönderilir. Lacey’nin gerçek kimliğini bilen tek kişi olan psikiyatr Evi Oliver’dan yardım alır. İki kadının üniversitedeki sırları açığa çıkarmak için üstlendikleri görev, hayatlarını tehlikeye sokacak ve çok geçmeden Lacey de kâbuslar görmeye başlayacaktır. Yoksa sıradaki kurban, genç dedektif mi olacaktır?

İntihar Okulu akıl oyunları yapmayı her şeyden çok seven bir yazar tarafından kaleme alınan, uykularınızı kaçıracak, tüyler ürpertici bir gerilim kitabı.

“Mükemmel… Gerilim asla azalmıyor. Ustaca planlanmış bir kurgu ve ölüm kalım savaşı veren, kusursuzca yaratılmış bir kadın kahraman.”
- Publishers Weekly -

“Çok özel bir kitap. Çok katmanlı, ince düşünülmüş ve nefes kesici.”
- Lee Child -

“Bolton’ın yeni kitabı için pek çok methiye düzülebilir ama ben sadece ‘Vay canına!’ demek istiyorum. Son cümleyi okuduktan sonra son bir iki sayfaya dek nefesimi tuttuğumu fark ettim. Evet, kitabın sonu o kadar heyecanlı. Hikâyenin karanlık ve tüyler ürpertici bir havası var, ana karakterler güçlü fakat duygusal açıdan hassas ve olayları önceden kestirmek oldukça zor. Muhteşem bir psikolojik gerilim, okumaya zaman ayırdığınıza kesinlikle değecek. İlk sayfadan itibaren bağımlısı olacaksınız.” RT Book Reviews

“Ters köşeler okurları kendisine hapsedecek ve son paragrafa kadar merak içinde bırakacak.”
- Library Journal -

“İnandırıcı karakterler, çağrışımlar yapan yerler ve bir grup tüyler ürpertici sadist… Bolton’ın son kitabı oldukça tatmin edici ve nefes kesici bir okuma deneyimi yaşatıyor.” Booklist

“Tüyler ürpertici bir gerilim!”

- Lisa Gardner -

“Korku ve gerilim arasındaki ince çizgide gidip geliyor. Zengin ve tedirgin edici.”
 - Daily Mirror  -

“S. J. Bolton polisiye roman denilince akla gelen ilk isimlerden biri haline geldi.”
- Stylist Magazine - 

“Büyüleyici… Eğer böyle devam ederse Bolton’ın milyonlarca hayrana ulaşacağı kesin.”
- The Times -

“Sürükleyici ve ürkütücü… Bolton unutulmayacak bir isim.”
- Grazia -

“Tüyler ürpertici, esrarengiz ve çarpıcı.”
News of the World

“Korkunç ve merak uyandırıcı.”
- Independent -

“İlk sayfasından itibaren sizi ele geçirecek ve kitap bitene kadar merak içinde bırakacak.”
- Literary Review -

“Dehşet verici olaylarla dolu.”
- Time Out -

“Ustaca kurgulanmış, özgün ve korkunç.”
- Daily Mail -

(Tanıtım Bülteninden)

Bu başlık altında henüz bir paylaşım bulunmuyor.
İlk paylaşım senden olsun!
İntihar Okulu
Takipçisi yok!
Takip Et