En beğendiğim oyuncular listesinin başlarında. Arif v 216 filminde de Ajda Pekkan ‘ı canlandırdı en son. Kendisini daha çok projede görebilmeyi isteriz.
Bu başlığa yazsam da eleştirim aslında bütün seriye.. Başından sonuna kadar İngiliz soğukluğu ve disiplini ile kurgulanmış, zaman zaman Londra’nın kasvetli atmosferinde çekilmiş olan ünlü MI5 casusu James Bond. Aşırı kibirli, kendini beğenmiş, insanüstü özelliklerle dolu, yetenekli vs.. Ama gel gör ki adamdan akan İngiliz’lik tek başına tüm seriyi gözümde aşağı çekmeyi başarıyor. Aslında film müzikleri, sanatsal kurguları ve göz dolduran aksiyonları ile benzer rakip filmlerde fersah fersah önde olsa da izleyene bir moda şovunda kavga sahnelerini anımsatan havasıyla her daim itici bılmuşumdur.
Daniel Craig James Bond olduğu her film için yoruma tamamen katılıyorum. Ve fakat Sean Connery'i düşünüp tüm serinin gözünüzden düşmesini engellemenizi tavsiye ediyorum.
Aslında evet. Sean Connery dönemi James Bond ile yeni dönem arasında çok fark var. Kastettiğim de yeni dönemdekiydi.
Çok para harcanmasına rağmen ortaya çıkan film gerçekten de içler acısı. 23 Nisan bayramını anımsatan kostümler, nereden geldiği tam anlaşılmayan bir sürü gudubet yaratık ve güçlü bir kadronun içler acısı oyunculuğu.. Bence onca kaynak heba edilmiş gerçekten de..
Bu filmden umutluyum. 2017 yılında çok fazla Türk filmi girdi vizyona. Ama kaliteleri ortada idi. Bu sene ise yılın kaliteli yapımlarından olacağına inanıyorum. Takip edilmeli.
Allah rahmet eylesin. Bugün evinde ölü bulunmuş. Sanırım kalp krizi. Dondurmam Gaymak filmindeki prensiplerinden ödün vermeyen dondurmacıyı çok güzel oynamıştı. #gündem