Bugünlerde en çok dinlediğim parçası. Kendimden çok şey buluyorum açıkçası..
Üşüyüp yorgun düştükçe yüreğim
Kendime görünmez sıkıntılar büyütürüm.
Ne senin o dilsiz uzaklığın
Ne benim bu rezil gerçeğim
Ben #birşiir
Dövüş Kulübü hiç yazılmamış olsa kesinlikle yazarın en etkileyici kitapı olacak olan eser. Kesinlikle okunması gerekir.
Bugün doğanlar arasında görünce iki kelam edesim geldi. Bence dünyadaki en şanslı kadınlardan bir tanesi. David Beckham gibi bir dünya starının eşi olarak dört ayak üzerine düşmek değiminin bence vücud bulmuş halidir kendileri. Yeteneği yok mudur? Muhakkak ki vardır.. Ama David'le evlenmesi sonrasında kendi kulvarındaki temposu bu evlilikle birlikte arkasından esmeye başlayan rüzgarı da güzelce arkasına alıp artmıştır. Bu aralar pek bir yerlerde rastlamıyor olsam da zamanının en çok konuşulanları arasındaydı zat-ı şahaneleri:)
Yanılıyorsunuz. David'in şansı bu hatunla evlenmesi oldu. Kadın topçudan yıldız yarattı. Adamı adeta baştan yarattı. İkon haline getirdi. Bu hatundan önce raket gibi ayakları olan ortalama tipli bir İngiliz topçusuydu. Ve topçular genellikle varoştan gelir.
David Beckham İngiliz varoşuysa adamların gentleman’ini tahmin edemedim😬
Farhadi'nin en son filmi. Kadroda çok beğendiğim iki oyuncu var; Penélope Cruz ve Javier Bardem yer alıyor. Film aynı zamanda Cannes film festivalinin de açılış filmi olacak. Bir bilet bulsak da gitsek oralara:)))