En beğendiğim şarkılarından.. Sesi beni masaldan masala sürüklüyor😏
Farklı bir kurgu olmuş. Aslında filmin bazı kısımları basite indirgenebilse daha çok severdim. Özellikle geleceği görme vesaire tarafları herkesin anlayabileceği kadar açık ve yalın bir şekilde anlatılmamış. Ama gene de farklı kurgusuyla bile izlemekten keyif alıyor izleyen.
Bana bilim kurgudan ziyade duygusal bir film gibi geldi açıkçası. Uzayda yaşanan heyecanlı sahneler de zorlama gibiydi. Yani uzay filmi yaptık ama hiçbir şey patlatmadık, ayıp olacak diyerek bir olaylara girmişler ama konu bütünlüğüne tam olarak oturmamış. Filmin sonu bence güzel düşünülmüş, iyi bağlanmış.
Sean Penn ‘in mükemmel bir oyuncu olduğunu gösteren filmlerden bir tanesi. Filmde zihinsel engelli birini oynatsan ancak bu kadar oynayabilirdi bence.
Son dönemde izlemekten büyük bir keyif duyduğum biyografi dram karışımı film. Elser'i süikast girişimine taşıyan olaylar zinciri tarihsel açıdan irdelenmiş. Faşist bir diktatörün halkını felakete sürükleyen hırsına karşı tek başına ayağa dikilen gözüpek bir adamın efsanevi hayat hikayesi. Özellikle tarihsel filmlerden hoşlanan seyirciye çok fazla şey ifade edecektir.